Referencje pralni Wash&Go

Zobacz, co mówią o nas Klienci.

Opinie i rekomendacje od naszych Klientów

Usługi pralnicze są wykonywane prawidłowo, zgodnie z umową i należytą starannością. Pralnia Wash&Go działa solidnie i profesjonalnie, a dostawy odbywają się terminowo.

Firma jest elastyczna i dyspozycyjna, a komunikacja z pracownikami jest bardzo dobra. Prezentowany przez Pralnię profesjonalizm i dobra organizacja pracy pozwalają nam wysoko ocenić naszą współpracę.

Polecamy Pralnię Wash&Go jako solidnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

Lidia Rybicka

Romwit Polska

W czasie współpracy Pralnia Wash&Go dała się poznać z jak najlepszej strony. Usługę wykonuje się terminowo i z należytą starannością.

Pranie jest zawsze perfekcyjnie czyste, pachnące i ładnie poskładane. Indywidualne podejście do klienta, jakość świadczonych usług oraz ich konkurencyjna cena są niewątpliwie dużym atutem.

Wszystkim firmom chcącym nawiązać współpracę serdecznie polecamy Pralnię Wash&Go jako godna zaufania.

Marta Żak

Niepubliczny Żłobek - Słoneczny Żłobek

Z usług Pralni Wash&Go w zakresie prania i maglowania obrusów korzystamy od marca 2015r. Współpraca przebiega bardzo dobrze. Usługi wykonywane są profesjonalnie, a pranie dostarczane jest terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z czystości i jakości oddawanego prania oraz dobrze wymaglowanych obrusów.

Od samego początku współpracy jest bardzo dobry kontakt z p.Kariną Chrobot – właścicielką Pralni. Pralnia jest bardzo elastyczna i dostosowuje się do potrzeb klienta.

Polecamy Pralnię Wash&Go jako solidnego i wiarygodnego partnera do współpracy, zwłaszcza firmom, które cenią wysoką jakość usług i obsługi.

Ewa Wójcik

Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej

Da Massimiliano z siedzibą we Wrocławiu ul.Horbaczewskiego 20a ma przyjemność zarekomendować firmę Ekskluzywna Pralnia Wash&Go.

Da Massimiliano korzysta z usług pralni w zakresie prania bielizny hotelowej. Usługa ta jest wykonywana profesjonalnie, terminowo i starannie. Właściciel firmy wykazuje się odpowiedzialnością oraz pomocą wykraczającą poza podstawowe usługi.

Cenimy sobie terminowość, bardzo dobry kontakt i jakość usług.

Polecamy firmę jako solidnego i kompetentnego partnera we współpracy.

Teresa Działa

Stowarzyszenie Si alla Vita - da Massimiliano

Firma Tatarek Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż korzysta z usług w zakresie prania i prasowania z Ekskluzywnej Pralni Wash&Go z siedzibą we Wrocławiu przy ul. K.Wielkiego 67.

Z usług Pralni Wash&Go korzystamy od dłuższego czasu i zawsze są one wykonywane z należytą starannością, terminowo, solidnie i profesjonalnie. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że Wash&Go to rzetelny partner w biznesie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług świadczonych przez Pralnię Wash&Go i gorąco polecamy tę firmę wszystkim do współpracy.

Jerzy Tatarek

Zakład Elektroniczny Tatarek

Współpracuję z pralnią Wash&Go od roku 2015. Jakość wykonywania usług spełnia nasze wymagania. Serwis jest zawsze wykonywany na czas. Rozliczenia zgodne ze stanem faktycznym. Kontakt z usługodawcą bardzo dobry.

Nie mając uwag do solidności wykonania kompleksowej usługi pralniczej z odbiorem i dowozem, mogę śmiało polecić pralnię Wash&Go, jako lojalnego i niezawodnego partnera w biznesie.

Adrian Adamek

Fitness Academy

Z usług Pralni Wash&Go nasza firma korzysta regularnie od 2015 roku. Za każdym razem usługi są wykonywane terminowo i rzetelnie. Szeroka oferta usług oraz dogodna lokalizacja w centrum Wrocławia z możliwością bezproblemowego parkingu sprawia, że Pralnia Wash&Go jest w swojej branży bezkonkurencyjna. Obsługa pralni jest zawsze miła i wykazuje elastyczne podejście do klienta.

Z przyjemnością możemy zaświadczyć, że Pralnia Wash&Go jest dla nas godnym zaufania partnerem w zakresie świadczenia usług pralniczych.

Maciej Solski

Centrum Ratownictwa

Od marca 2015 r. korzystaliśmy z oferty Pralni Wash&Go we Wrocławiu i doceniamy profesjonalizm i zaangażowanie pracowników w/w firmy. Pralnia Wash&Go wykonywała dla nas pranie z dezynfekcją oraz prasowanie fartuchów medycznych pracowników Centrum Medycznego Scanmed. Pralnia Wash&Go zapewniła również odbiór i dowóz odzieży medycznej do dwóch Wrocławskich placówek Scanmed S.A.

Kompleksowa obsługa, życzliwość oraz otwartość w pełni zaspokoiły nasze wymagania.

Osiągnięte korzyści ze współpracy między naszymi firmami pozwalają nam z przyjemnością polecić Pralnię Wash&Go jako sumiennego i rzetelnego partnera biznesowego.

Ewa Lob

Scanmed S.A.

Korzystam z usług Pralni Wash&Go od około trzech lat. Muszę przyznać, iż są to usługi na stałym i co najważniejsze – wysokim poziomie. Pranie jest odbierane i dostarczane bezpośrednio do domu o dogodnych dla mnie porach, we wcześniejszym ustalonym terminie.

Zawsze jest świeże, pachnące i dobrze wyprasowane. Nic dodać, nic ująć. Życzyłabym sobie dalszej tak owocnej współpracy.

Izabella Przystaś-Faruga

Bistro Charlotte chleb i wino we Wrocławiu korzysta z usług Ekskluzywnej Pralni i Prasowalni Wash&Go reprezentowanej przez Panią Karinę Chrobot.

Usługi pralnicze wykonywane są z należytą starannością. Uwzględniane są indywidualne potrzeby naszej firmy, a współpraca przebiega terminowo.

Firma ”Wash&Go” zapewnia dobrą jakość usług i jest godna polecenia jako firma solidna i rzetelna.

Maison Charlotte Sp. z o.o.

Hotel i Restauracja Markus Sp. z o.o. informuje, iż od 24.09.2015r. współpracuje w zakresie usług pralniczych, suszenia, prasowania, maglowania z Ekskluzywną Pralnia Wash&Go reprezentowaną Przez Karinę Chrobot z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego 67.

Współpraca z firmą układa się znakomicie. Usługi wykonywane są na wysokim poziomie, profesjonalnie, terminowo oraz solidnie, co przekonuje nas do dalszej współpracy.

Oceniając dotychczasową współpracę z czystym sumieniem rekomendujemy Pralnie Wash&Go jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

Barbara Bratosiewicz

Hotel i Restauracja Markus

Od sierpnia 2015r. Pralnia Wash&Go jest dla nas godnym zaufania partnerem w zakresie świadczenia usług pralniczych. Pralnia Wash&Go wykonuje pranie z dezynfekcją odzieży medycznej z odbiorem i dowozem do placówki Wrocławskiego Centrum Okulistycznego.

Cenna jest dla nas wiarygodność i rzetelność firmy Wash&Go, która przejawia się w profesjonalnym wykonywaniu usług w najwyższej jakości, terminowym dostarczaniu prania oraz jasnej komunikacji.

Polecamy pralnię Wash&Go jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem oraz życzliwym i elastycznym podejściem do klienta.

Wojciech Dżwigoński

Wrocławskie Centrum Okulistyczne

Firma Fanuc Polska korzysta z usług Pralni Wash&Go już od 2016 roku. Zamawiamy czyszczenie strojów firmowych wraz z odbiorem i dowozem do siedziby firmy.

Bardzo cenimy Pralnię Wash&Go za perfekcyjną obsługę klienta, wysoką jakość świadczonych usług, elastyczność i terminowość oraz dobrą komunikację z firmą. Jesteśmy bardzo zadowoleni jakości wykonywanych usług przez Pralnię Wash&Go we Wrocławiu.

Dobra współpraca upoważnia nas do rekomendowania ww firmy jako profesjonalnego, godnego polecenia partnera biznesowego.

Jędrzej Kowalczyk

Fanuc Polska

Pragniemy wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat współpracy z Ekskluzywną Pralnią Wash&Go we Wrocławiu.

Z usług Pralni Wash&Go korzystamy od 2014r. Oddajemy do prania fartuchy służbowe z działu konserwacji zabytków. Kierowca z pralni odbiera nasze zamówienie oraz odwozi gotowe pranie w uzgodnionym terminie. Fartuchy są zawsze czyste, wybielone oraz wyprasowane i oddawane na wieszakach, starannie zapakowane. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalizm, fantastyczną obsługę klienta oraz terminowość.

Ekskluzywna Pralnia Wash&Go we Wrocławiu udowodniła, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania pralnią i w pełni zasługuje na rekomendacje.

Małgorzata Merta-Witecka

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

W imieniu własnym jak i całego zespołu firmy Balkon pragnę podziękować za wysoką jakość waszych usług. Współpraca nasza trwa od czerwca 2015 roku do dnia dzisiejszego. Dziękujemy całemu personelowi firmy Focus Karina Chrobot za rzetelność, fachowość i terminowość w obsłudze naszej firmy.

Współpraca przebiega w sprzyjającej atmosferze. To sprawia, że firma posiada duży potencjał oraz ogromne możliwości organizacyjne.

Rekomendujemy firmę Focus Karina Chrobot przyszłym i obecnym klientom.

Renata Gruca

Balkon - Sale bankietowe i konferencyjne

Centrum Medyczne Practimed z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pabianickiej 25/1A wspólpracuje z firmą Wash&Go Ekskluzywna Pralnia jako zleceniodawca usług pralniczych.

Przebieg naszej dotychczasowej współpracy pozwala nam stwierdzić, iż usługi stoją na wysokim poziomie, wykonywane są terminowo, solidnie i profesjonalnie.
Firma Wash&Go jest solidnym i godnym polecenia partnerem.

Halina Wołkowińska

Centrum Medyczne Practimed

Sala bankietowa Glamour od sierpnia 2015 roku ma przyjemność współpracować z Pralnią Wash&Go mieszczącą się przy ul. Kazimierza Wielkiego 67 we Wrocławiu.

Pralnia Wash&Go dała nam się poznać jako specjalista w realizowaniu usług pralniczych dla naszej firmy. Pralnia wykonuje dla nas pranie z maglowaniem dużych nietypowych okrągłych obrusów bankietowych, pokrowców na stoły oraz pranie z prasowaniem koszul i zapasek kelnerskich.
Wyjątkową zaletą Pralni jest umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość.
Bardzo często Pralnia wykonuje usługę ekspresową – na naszą prośbę lub dowozi pranie nawet w godzinach niestandardowych. Dzięki temu możemy świadczyć usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie.

Cenimy Pralnię Wash&Go za perfekcyjną obsługę klienta, za wysoką jakość świadczonych usług oraz doskonałą komunikację z firmą.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pralnią i polecamy jej usługi. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy.

Katarzyna Hajduk

Sala bankietowa Glamour

Kamienica Pod Aniołami współpracuje z Pralnią Wash&Go, reprezentowaną przez Karinę Chrobot z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego 67, od prawie dwóch lat. Pralnia współpracuje z nami w zakresie usług pralniczych, dotyczących pokoi gościnnych oraz restauracji.

Pralnia jest ceniona przez nas za terminowość dostaw, bardzo dobry kontakt z klientem oraz za chęć rozwiązywania indywidualnych problemów.
W naszym budynku na przykład był problem z elektryzowaniem się pościeli przy zakładaniu. Po wielu próbach udało nam się wspólnie zlokalizować problem i go rozwiązać.

Jesteśmy wdzięczni za profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i entuzjastyczne podejście do klienta i jego indywidualnych potrzeb.

Anna Górka

Kamienica Pod Aniołami, Parafia Ewangelicko-Augsburska we Wrocławiu

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Wypełnij nasz formularz.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z naszej oferty!

    i