Prasowanie parowe usługa, która sprawi, że Twoi pracownicy zawsze będą wyglądać reprezentacyjnie!

Prasowanie parowe usługa, która sprawi, że Twoi pracownicy zawsze będą wyglądać reprezentacyjnie!

Prasowanie parowe usługa, której nie powinieneś pomijać! Chcesz, aby twój zespół był odbierany profesjonalnie? Twój hotel świadczy usługi concierge? A może prowadzisz luksusową restaurację, gdzie nienaganny wygląd ma ogromne znaczenie?

Niezależnie czy jesteś biznesmenem, właścicielem hotelu, restauracji, a nawet salonu beauty. Twoja firma zasługuje na godne jej reprezentowanie. A wiadomo, że jak cię widzą, tak cię piszą. Szczególnie wtedy, gdy pracownik jest na pierwszej linii kontaktu z klientem.

Dlaczego wygląd pracownika ma duże znaczenie?

Czy chcesz, czy nie to twoja firma jest oceniana również na podstawie prezencji pracowników. Czy wyobrażasz sobie reprezentantkę biura zarządu w dresach lub dżinsach i flanelowej koszuli? Niekoniecznie prawda? A nawet jeśli, to jak oceniłbyś taką spółkę?

Czy wchodząc do restauracji, zwracasz uwagę na wygląd kelnerów (czysty strój)? A gdyby kelner obsługiwał cię w brudnej zapasce, to czy obniżyłoby to w twoich oczach jakość oferowanych potraw?

Niestety, ale nienaganny wygląd ma duże znaczenie przy kontakcie z klientem. Szczególnie w sytuacjach, kiedy pracownik lub członek zespołu reprezentuje firmę. Przypominamy, że noszenie koszulki z logiem firmy również jest swego rodzaju jej reprezentowaniem. To tak jak przynależność do drużyny piłkarskiej.

Dlatego jako właściciel biznesu, który chce kojarzyć się pozytywnie klientom i budować zaufanie wśród potencjalnych klientów, musisz zadbać o prezencję swoich pracowników. Oprócz prania odzieży firmowej prasowanie parowe również jest ważną usługą.

Prasowanie parowe usługa, która zapewni schludny wygląd pracownikom

Prasowanie parowe w ogólnym rozumieniu jest świetnym sposobem na odświeżenie różnych ubrań np. żakietów, czy marynarek. W pralni dla firm prasowanie parowe jest usługą, którą wykorzystuje się przede wszystkim do odświeżenia wyglądu uniformów pracowniczych po procesie pralniczym. Prasowanie parowe przedłuża również świeżość i wzbogaca materiał w perfekcyjnie wypranej odzieży pracowniczej.

Jeśli w Twoim biznesie (np. hotel) pojawiają się różni klienci (pracownicy także) np. alergicy, to prasowanie parowe jest świetną usługą, aby zapewnić im maksymalnie bezpieczne warunki pobytu i pracy. Para odświeża ubrania, ale to nie wszystko. Dzięki prasowaniu parowemu pozbywamy się z tkanin wszelkich pyłków, drobnoustrojów, czy mikro alergenów, których nie sposób zobaczyć gołym okiem.

Prasowanie parowe usługa, którą zawsze znajdziesz w dobrych pralniach!

Oczywiście usługa prasowania parowego nie dotyczy tylko uniformów pracowniczych. To proces, który w pralniach wykorzystuje się jako jedną z bezpiecznych metod prasowania, która jest odpowiednia nawet dla delikatnych tkanin takich jak len, czy jedwab. Co najważniejsze prasowanie parowe nie wpływa na właściwości tkaniny i nie odkształca jej.

Prasowanie parowego w pralni chemicznej Wash & Go – te rzeczy możesz nam powierzyć

Wyprasujemy perfekcyjnie, gładko i higienicznie między innymi dla branż hotelarsko-gastronomicznych. Jednak to nie wszystko! Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę, aby poznać pełną ofertę. Ps. Prasujemy też dla przedszkoli, a nawet klubów fitness!

Wyprasujemy w mistrzowskim stylu dla Ciebie:

  • koszule,
  • marynarki,
  • spodnie,
  • ubrania pracownicze,
  • uniformy,
  • fartuchy.