Prasowanie parowe usługa, której nie powinieneś pomijać! Chcesz, aby twój zespół był odbierany profesjonalnie? Twój hotel świadczy usługi concierge? A może prowadzisz luksusową restaurację, gdzie nienaganny wygląd ma ogromne znaczenie?

Niezależnie czy jesteś biznesmenem, właścicielem hotelu, restauracji, a nawet salonu beauty. Twoja firma zasługuje na godne jej reprezentowanie. A wiadomo, że jak cię widzą, tak cię piszą. Szczególnie wtedy, gdy pracownik jest na pierwszej linii kontaktu z klientem.

Dlaczego wygląd pracownika ma duże znaczenie?

Czy chcesz, czy nie to twoja firma jest oceniana również na podstawie prezencji pracowników. Czy wyobrażasz sobie reprezentantkę biura zarządu w dresach lub dżinsach i flanelowej koszuli? Niekoniecznie prawda? A nawet jeśli, to jak oceniłbyś taką spółkę?

Czy wchodząc do restauracji, zwracasz uwagę na wygląd kelnerów (czysty strój)? A gdyby kelner obsługiwał cię w brudnej zapasce, to czy obniżyłoby to w twoich oczach jakość oferowanych potraw?

Niestety, ale nienaganny wygląd ma duże znaczenie przy kontakcie z klientem. Szczególnie w sytuacjach, kiedy pracownik lub członek zespołu reprezentuje firmę. Przypominamy, że noszenie koszulki z logiem firmy również jest swego rodzaju jej reprezentowaniem. To tak jak przynależność do drużyny piłkarskiej.

Dlatego jako właściciel biznesu, który chce kojarzyć się pozytywnie klientom i budować zaufanie wśród potencjalnych klientów, musisz zadbać o prezencję swoich pracowników. Oprócz prania odzieży firmowej prasowanie parowe również jest ważną usługą.

Prasowanie parowe usługa, która zapewni schludny wygląd pracownikom

Prasowanie parowe w ogólnym rozumieniu jest świetnym sposobem na odświeżenie różnych ubrań np. żakietów, czy marynarek. W pralni dla firm prasowanie parowe jest usługą, którą wykorzystuje się przede wszystkim do odświeżenia wyglądu uniformów pracowniczych po procesie pralniczym. Prasowanie parowe przedłuża również świeżość i wzbogaca materiał w perfekcyjnie wypranej odzieży pracowniczej.

Jeśli w Twoim biznesie (np. hotel) pojawiają się różni klienci (pracownicy także) np. alergicy, to prasowanie parowe jest świetną usługą, aby zapewnić im maksymalnie bezpieczne warunki pobytu i pracy. Para odświeża ubrania, ale to nie wszystko. Dzięki prasowaniu parowemu pozbywamy się z tkanin wszelkich pyłków, drobnoustrojów, czy mikro alergenów, których nie sposób zobaczyć gołym okiem.

Prasowanie parowe usługa, którą zawsze znajdziesz w dobrych pralniach!

Oczywiście usługa prasowania parowego nie dotyczy tylko uniformów pracowniczych. To proces, który w pralniach wykorzystuje się jako jedną z bezpiecznych metod prasowania, która jest odpowiednia nawet dla delikatnych tkanin takich jak len, czy jedwab. Co najważniejsze prasowanie parowe nie wpływa na właściwości tkaniny i nie odkształca jej.

Prasowanie parowego w pralni chemicznej Wash & Go – te rzeczy możesz nam powierzyć

Wyprasujemy perfekcyjnie, gładko i higienicznie między innymi dla branż hotelarsko-gastronomicznych. Jednak to nie wszystko! Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę, aby poznać pełną ofertę. Ps. Prasujemy też dla przedszkoli, a nawet klubów fitness!

Wyprasujemy w mistrzowskim stylu dla Ciebie:

  • koszule,
  • marynarki,
  • spodnie,
  • ubrania pracownicze,
  • uniformy,
  • fartuchy.