Prowadzisz firmę i nie wiesz, czy pranie odzieży firmowej Twoich pracowników zlecić profesjonalistom? Kuszącym i tańszym rozwiązaniem byłoby pranie jej w warunkach domowych. Dzisiaj przekonasz się jednak, dlaczego warto zlecić tę usługę doświadczonej pralni.

Dlaczego warto dbać o nienaganną prezencję pracowników?

Odzież firmowa zawsze powinna wyglądać idealnie. Nie ma co udawać, że ludzie nie zwracają uwagi na wygląd. Patrzymy na to, jak wygląda np. kelnerka, czy barman, którzy nas obsługują. Zazwyczaj to z nimi mamy jedyny kontakt w restauracji, czy klubie. I to właśnie między innymi na podstawie ich wyglądu wyciągniemy nasze wnioski co do firmy, w której pracują.

Dobra i schludna prezencja Twoich pracowników ma zatem bezpośredni wpływ na to, jakie odczucia będzie budziła Twoja firma. Nikt nie chciałby być obsługiwanym przez pracownika, którego strój wygląda na niedoczyszczony. W takiej sytuacji podświadomie zaczniemy obawiać się, że dana firma nie przykłada dużej wagi do czystości. Budziłoby to szczególną odrazę w branży gastronomicznej, kosmetycznej i medycznej. Jednak nie oznacza to, że pozostałe branże nie powinny przykładać do tego uwagi.

Jak widzisz, odpowiednie pranie odzieży firmowej ma ogromny wpływ na odbiór Twojej firmy. Wiemy, że utrzymanie strojów pracowników w idealnym stanie może być trudnym zadaniem. Na szczęście nikt nie każe Ci tego robić na własną rękę, ba w niektórych branżach byłoby to nawet niezgodne z zasadami sanepidu. O wiele wygodniejszym i przede wszystkim legalnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania profesjonalnej pralni.

Pranie odzieży firmowej w profesjonalnej pralni – dlaczego warto?

Zlecenie prania odzieży firmowej profesjonalistom niesie za sobą wiele zalet. To koniec z zamartwianiem się, czy trudne plamy zejdą z pracowniczych uniformów. Pamiętaj o tym, że pralnie korzystają ze specjalnych programów pralniczych i specjalistycznych, antybakteryjnych środków. Cały proces jest następnie wykańczany maglowaniem lub prasowaniem parowym. Dzięki temu stroje Twoich pracowników będą czyste, schludne i wyprasowane. Takiego efektu nie da się osiągnąć w domowej pralce. Co więcej, dzięki maglowaniu, stroje pracowników zachowają najwyższe walory estetyczne, które utrzymają się nawet do kilkunastu prań.

Concierge dla firm – przeznacz czas na lepsze rzeczy, niż pranie

Niektóre pralnie postanowiły jeszcze bardziej ułatwić życie swoim klientom. Z tego względu oferują tak zwaną usługę concierge, czyli odbierają i dowożą odzież firmową w wybrane przez klienta miejsce. Taka usługa znajduje się także w ofercie pralni Wash&Go. Od teraz nie musisz martwić się o to, czy odbierzesz i dowieziesz odzież na czas.

Mamy nadzieję, że teraz już widzisz, dlaczego warto zlecić pranie odzieży firmowej profesjonalistom. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, zachęcamy Cię do kontaktu.