Niezależnie od tego, czy prowadzisz mały hostelik, restaurację, czy zajmujesz się agroturystyką. Przedszkolem, a nawet masz firmę usługową to pralnia z dowozem dla firm, będzie dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto korzystać z dowozów i co na tym zyskujesz, dowiesz się z tego artykułu.

Dlaczego pralnia dla firm pomoże Ci w biznesie?

Korzystanie z usług pralni dla firm jest wygodnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorców, głównie z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Jednak to nie wszystkie branże, w których pralnia może pomóc w biznesie. Zastanawiasz się pewnie, w jaki sposób pralnia z dowozem dla firm jest w stanie Ci pomóc? Poznaj branże, w których pomoc profesjonalistów i specjalistycznej technologii prania ma znaczenie.

 • Hotele
 • Hostele
 • Siłownie
 • Przedszkola
 • Firmy usługowe
 • Firmy produkcyjne

Każda z branż zasługuje na indywidualne podejście i dobranie procesów pralniczych do zapotrzebowania. Wszystko po to, aby zapewnić klientom najwyższy poziom świadczonych usług. Profesjonalnie wyprana pościel hotelowa z pewnością sprawi, że goście odczują pozytywne emocje związane z pobytem. Z kolei w gastronomii każdy pracownik doceni świeżo wyprany uniform, a goście restauracji docenią schludne i wyprasowane obrusy czy świeże pokrowce na krzesła.

Oprócz tego, że klienci docenią Twoje starania, będą polecać innym, podzielą się pozytywną opinią. Ty jako przedsiębiorca spełnisz rygorystyczne normy sanepidu, które zabraniają prania odzieży roboczej, czy pościeli hotelowej w zwykłej domowej pralce. Jest to również o wiele łatwiejsze, bo pranie wielkogabarytowe byłoby trudne do wykonania w domu lub w pralni samoobsługowej.

Pralnia z dowozem dla firm – jedyne czego potrzebujesz w biznesie, aby mieć więcej czasu dla siebie

Doskonale wiemy, że niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności czas jest niezwykle cenny. Tym bardziej, jeśli jesteś szefem, który angażuje się w życie firmy na 200%, a tu jeszcze trzeba zawieźć i odebrać pranie z pralni. Nawet jeśli będzie to kilkadziesiąt minut, to w skali miesiąca, czy pół roku łatwo policzysz, ile czasu straciłeś na tę wątpliwą przyjemność. Dlatego pralnia z dowozem dla firm da Ci to, co najcenniejsze — czas. Nie musisz przejmować się dowozem i odbiorem prania, bo zrobimy to za Ciebie.

Wash&Go to pralnia dla firm z Wrocławia – sprawdź, co zyskujesz wybierając współpracę z nami

Oprócz cennego czasu, który możesz poświęcić na swoje pasje lub inne zajęcia, a nawet błogi odpoczynek możemy Ci zaoferować dowóz, w którym samochód dostosowany jest do gabarytów prania. Dzięki czemu masz pewność, że pranie będzie bezpiecznie transportowane i nawet delikatne tkaniny nie ulegną zniszczeniu.

Co nas wyróżnia, jako pralnię z dowozem dla firm?

Możliwość prania ekspresowego. Oznacza to dla Ciebie pranie gotowe jeszcze tego samego dnia. Elastyczne dowozy 4 dni w tygodniu, czas realizacji 24 h i pranie poskładane lub na wieszakach wedle życzenia. Zapewniamy również pranie osobno każdego zamówienia, dzięki temu masz pewność, że zawsze otrzymasz swoje rzeczy. Stosujemy atestowane proszki antybakteryjne i delikatne odplamiacze tlenowe. Wśród usług Wash&Go oferujemy:

 • Pranie wodne z suszeniem (ubrania pracownicze, koszule, spodnie, fartuchy, ręczniki).
 • Pranie wodne z maglowaniem (bielizna pościelowa, pokrowce na krzesła).
 • Prasowanie parowe (koszule, marynarki, spodnie, fartuchy, ubrania pracownicze).
 • Pranie chemiczne (garnitury, sukienki, spódnice, kurtki, płaszcze).
 • Pranie dla hoteli (bielizna pościelowa, obrusy i serwetki).
 • Pranie wielkogabarytowe (pokrowce na materace, kołdry i poduszki, narzuty na sofy).

Sprawdź, jak może zmienić się twoje życie z taką drobną zmianą, jaką jest skorzystanie usług pralni z dowozem dla firm. Zapraszamy do kontaktu!