Pranie domowe to element życia każdego z nas. Codzienne przepierki jednak nie są dobrym rozwiązaniem podczas prania wymagających rzeczy, czy tych z trudnymi do usunięcia plamami. Nasze garderoby zawierają przynajmniej kilka rzeczy, które powinny być oddane w ręce profesjonalistów. Garnitury, odzież puchowa, czy ubrania firmowe to kilka z nich. W grę wchodzi również pranie dla firm. Tego przecież nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w domu; pościel hotelowa, ręczniki, czy inne rzeczy, które powinny również zostać poddane maglowaniu. Dzisiaj kierujemy tekst do osób z Wrocławia i okolic, a także wszystkich, którzy chcą odwiedzić naszą pralnię we Wrocławiu.

Pralnia Wrocław – Wash & Go z jakich usług możesz skorzystać?

Nowoczesne metody prania przyjazne środowisku, przemawiają za skorzystaniem z usług pralni. Jednak to oferta nastawiona na świadczenie usług na najwyższym poziomie i udogodnienia dla firm sprawia, że pralnia Wrocław może pochwalić się uznaniem wśród firm, a także klientów prywatnych. Oferta dla firm obejmuje usługi takie jak;

 • Pranie wodne z suszeniem.
 • Pranie wodne z maglowaniem.
 • Prasowanie parą.
 • Pranie chemiczne.
 • Pranie dla hoteli.
 • Pranie wielkogabarytowe.

Wyróżnikiem jest możliwość usługi premium, ekspresowe pranie, które gotowe jest tego samego dnia, przyda się w każdym hotelu, czy pensjonacie podczas kryzysowej sytuacji. Czasem się zdarza czegoś nie dopilnować, zapomnieć, czy źle obliczyć zapasy pościeli. W takiej właśnie sytuacji warto skorzystać z ekspresowego prania, jakie oferuje pralnia Wrocław Wash & Go.

Pralnia Wrocław – co możesz do niej oddać?

Żeby odpowiednio przygotować rzeczy do przekazania do pralni warto wiedzieć, co można do niej oddać. W większości pralnie przyjmują podobny towar, jednak aby mieć wpływ na wykorzystanie możliwości pralni należy zapoznać się ze szczegółami oferty i tym, czego używa do prania i jakie rzeczy do prania przyjmuje. Pralnia Wrocław Wash & Go między innymi przyjmuje:

Pranie wodne z suszeniem

 • ubrania pracownicze,
 • koszule,
 • spodnie,
 • fartuchy,
 • ręczniki.

Jeśli potrzebujesz oddać do prania sukienki, spódnice, garnitury, czy kurtki i płaszcze to również znajdziesz taką możliwość w pralni Wash & Go w kategorii prania chemicznego. Natomiast to, co zainteresuje właścicieli hoteli, hosteli, czy firm usługowych to możliwość prania wielkogabarytowego, czyli wszelkich kompletów pościeli, koców, czy narzut. Ponadto w skład oferty wchodzi również pranie bielizny pościelowej, serwetek, obrusów, czy pokrowców na krzesła. Pełna oferta dostępna jest w zakładce oferta dla firm.

Dlaczego warto korzystać z pralni chemicznej?

Wysoka skuteczność

Agregaty chemiczne zostały b opracowane w taki sposób, aby pranie stało się łatwe, szybkie i komfortowe. Ponadto to świetne rozwiązanie w przypadku wymagającej pościeli, delikatnych tkanin, czy uporczywych i trudnych do usunięcia plam, których w restauracjach, czy hotelach zdarza się bardzo dużo.

Komfort

Pralnia Wrocław oferuje usługę odbioru i dowozu prania. Co pozwala na oszczędność czasu i brak problemu z zapewnieniem ciągłości prania i gospodarowania świeżą pościelą, czy odzieżą pracowniczą. Jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Pełne bezpieczeństwo

Stosowanie sprawdzonych detergentów i rekomendowanych produktów jest bardzo ważne z punktu widzenia usług pralni dla firm. Pralnia we Wrocławiu Wash & Go korzysta tylko i wyłącznie z atestowanych proszków antybakteryjnych i delikatnych odplamiaczy tlenowych. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę alergików, czy osoby z wrażliwą skórą. A jako właściciel hotelu, czy obiektu noclegowe nie wiesz przecież, czy Twoi goście mają alergię lub problemy skórne. Warto zadbać o ich komfort oddając rzeczy do pralni, w której używa się odpowiednich detergentów.