Masz firmę, prowadzisz hotel, hostel, restaurację? Zastanawiasz się jak wybrać pralnię dla firm? Dzisiaj przedstawimy Ci najważniejsze rzeczy, na które powinieneś zwracać uwagę przed wyborem pralni dla firmy. W przypadku firm liczy się najdrobniejszy szczegół i dopasowanie usług tak, aby były wykonane kompleksowo i nie wpływały na działalność firmy, ani w żaden sposób nie ograniczały jej działalności.

Na co zwracać uwagę przy wyborze pralni dla firmy?

Każdy aspekt powinieneś rozpatrywać pod dopasowanie do rodzaju działalności firmy, a także możliwość usług dodatkowych świadczonych przez pralnię dla firm.

Dla kogo?

To pierwsza rzecz, którą powinieneś zweryfikować. Nie każda pralnia dla firm oferuje kompleksowe usługi dla każdej branży. Natomiast, jeśli jesteś z Wrocławia i okolic to w pralni Wash&Go możesz skorzystać z naszych usług dla firm jeśli masz:

  • hotel,
  • hostel,
  • siłownię,
  • przedszkole,
  • firmę usługową,
  • firmę produkcyjną.

Tak, jak wspomnieliśmy jest to rzecz, którą musisz zweryfikować, wybierając pralnie dla swojej firmy. Dzięki temu unikniesz rozczarowania. Gdybyś wcześniej przygotował rzeczy do prania, a okazałoby się, że pralnia nie świadczy usług dla profilu firmy, to mogłoby to zakłócić poprawne funkcjonowanie Twojego biznesu.

Pralnia blisko firmy lub z dowozem

To kolejny aspekt, który powinien zwrócić Twoją uwagę. Jeśli masz czas na dowóz do pralni to lepiej, aby była ona w pobliżu Twojej firmy. Wiemy jednak z doświadczenia, że często nasi klienci takiego dodatkowe czasu nie mają. Dlatego usługa odbioru i dostawa wypranych rzeczy to dla nas podstawa. Ty również powinieneś sprawdzić, czy pralnia, którą wybierzesz świadczy usługi odbioru prania i dowozu do firmy.

Jakość obsługi i oferta

Jakość obsługi danej pralni sprawdzisz poprzez opinie w Internecie lub od zaprzyjaźnionych firm, które korzystają z usług pralni dla firm. Rekomendacje od klientów to dla Ciebie istotna wskazówka, która powinna pokrywać się z tym, jak dana pralnia pisze sama o sobie. Oferta to bardzo ważny aspekt, który może być kluczowym czynnikiem wpływającym na Twoją decyzję o wyborze pralni dla firmy. Oczywiście powinna być maksymalnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Produkty, których używa pralnia

Z początku może Ci się wydawać, że ta informacja jest dla Ciebie zbędna. Jednak, jeśli weźmiesz pod uwagę specjalne potrzeby osób np. alergicy, to z pewnością stwierdzisz, że jest to istotne. Dlatego powinieneś sprawdzić, czy pralnia dla firm używa środków bezpiecznych i możliwie, czy są to produkty antyalergiczne i atestowane. Takie informacje powinny być udostępnione na stronie. Jeśli ich nie ma, to warto udać się osobiście lub zadzwonić i zapytać.

Pralnia dla firm, dlaczego warto z niej korzystać?

Jest to najlepsze rozwiązanie, które zapewni Ci profesjonalne i zgodne z wymogami sanepidu pranie odzieży pracowniczej, pościeli dla klientów, czy innych rzeczy, które objęte są regulacjami. Ponadto jest to spore ułatwienie, bo pranie wielkogabarytowe ciężko by było zrobić w domu (czego zresztą zgodnie z wytycznymi sanepidu robić nie można), czy w pralni samoobsługowej.