Pranie dla placówek medycznych

Pranie dla placówek medycznych

(Cena za sztukę)

  • fartuchy medyczne
  • bluzy
  • spodnie

 

  • Pranie z użyciem specjalistycznych środków antybakteryjnych.
  • Dodatek płynu do płukania
  • Czas realizacji 24h.
  • Ubrania poskładane lub na wieszakach
  • Dodatkowa usługa: Pranie expresowe gotowe tego samego dnia.
  • Elastyczny dowóz 4 dni w tygodniu.

Cena ustalana indywidualnie.

Pralnia wodna Wrocław – bo liczy się klient!

W naszej pralni Wash & Go klientów traktujemy w sposób indywidualny. Każdego różnią oczekiwania, potrzeby oraz przewidywany czas realizacji usługi. Dlatego jesteśmy otwarci na klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapraszamy do nawiązania współpracy hotele, restauracje, sale weselne, siłownie, przedszkola i wiele innych firm, które chcą skorzystać z usług pralni. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz szybkość realizacji. Dzięki usłudze: expressowe pranie można odebrać swoje ubrania nawet tego samego dnia! Pralnia wodna Wrocław ma w swojej ofercie odbiór jak i dowóz ubrań, dlatego nie potrzeba wychodzić z firmy czy z domu, gdyż my robimy to za Was!

Pranie odzieży medycznej Wrocław – indywidualne podejście kluczem do sukcesu

Nasza otwartość na przeróżne firmy oraz rzetelność w wykonywanych usługach sprawia, iż wiele placówek zgłasza się, aby z nich skorzystać. Może poświadczyć o tym 4 – letnie doświadczenie w temacie prania ubrań, jak i też pozytywne opinie zadowolonych klientów, których liczba sukcesywnie wzrasta. Ważne jest też profesjonalne podejście oraz ułożenie opcji z dbałością o potrzeby naszych klientów, co wyróżnia nas na tle innych pralni. Pranie odzieży medycznej Wrocław to jedna z usług, które świadczymy. Zapewniamy, iż środki, których stosujemy do prania ubrań są atestowane i bezpieczne dla skóry. Ponadto pierzemy ubrania w osobnych pralkach, a ich świeży zapach wydobywany jest przez użycie krochmalu antystatycznego.

Pranie odzieży roboczej Wrocław – pracownik fizyczny też może być czysty!

W kręgu zainteresowań naszej pralni Wash & Go są też klienci, gdzie stroje robocze dla pracowników są potrzebne. Ważne jest, aby utrzymywać je w czystości, a wszelakie plamy i zabrudzenia w tym nie pomagają. Dlatego przychodzimy z pomocą tym, którzy tego potrzebują! Do usuwania nieczystości na ubraniach używamy odplamiaczy tlenowych, a używane płyny do płukania nadadzą im świeżego zapachu. Zdajemy sobie też sprawę z tego, jak ważny jest dla klientów biznesowych czas, dlatego oferujemy usługę expressowego prania oraz elastyczny dowóz 4 razy w tygodniu umówieniu się przez telefon. Pranie odzieży roboczej Wrocław – czystość to nasze drugie imię!

Leave a Reply

Your email address will not be published.