Pranie dla gastronomii

Pranie dla gastronomii

 (Cena za sztukę)

  • bluzy kucharskie
  • spodnie kucharskie
  • koszule kelnerskie
  • zapaski kelnerskie 

  • Pranie z użyciem specjalistycznych środków antybakteryjnych.
  • Dodatek płynu do płukania
  • Czas realizacji 24h.
  • Ubrania poskładane lub na wieszakach
  • Dodatkowa usługa: Pranie expresowe gotowe tego samego dnia.
  • Elastyczny dowóz 4 dni w tygodniu.

Cena ustalana indywidualnie.

Pranie fartuchów Wrocław – szybko, tanio i skutecznie

W kręgu naszych klientów znajdują się sieci restauracji, firmy gastronomiczne, którym proponujemy pranie fartuchów Wrocław. Zapewniamy, że pierzemy ubrania w osobnych pralkach, aby zapobiec niepożądanym skutkom ubocznym mieszania różnych kolorów czy materiałów. Są one elementem ubioru dla pracownika, dlatego dbamy o to, aby pranie fartuchów Wrocław było wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Wiemy też, jak cenny jest czas dla klientów biznesowych, dlatego usługę wykonujemy w 24 godziny od momentu dostarczenia. Oprócz tego można skorzystać z możliwości expressowego prania, aby jeszcze móc oddane ubrania odebrać tego samego dnia!

Pranie z dowozem – profesjonalna obsługa klientów biznesowych!

Nasza pralnia Wash & Go w swojej ofercie ma przygotowaną usługę dla klienta, która nosi nazwę pranie z dowozem. Polega na tym, że po uprzednim umówieniu telefonicznym kurier odbiera zamówienie od klienta, a po skończonym praniu dowozi w wyznaczone miejsce na terenie Wrocławia. Poza tym ten odbiór odbywa się 4 razy w tygodniu, co jest elastyczne i dostosowane do potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na wiele instytucji, które z usług naszej pralni chcieliby skorzystać. Zapraszamy do współpracy hotele, restauracje, sale weselne, siłownie, przedszkole itp. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest pranie z dowozem#. Nie trzeba przekraczać progu firmy, aby ubrania były czyste i świeże, a my robimy to za klienta!

Pranie dla gastronomii – praca bez plam!

W sektorze usług i gastronomii nie można być czystym na długo, dlatego pranie dla gastronomii wymaga szczególnej uwagi. Do prania używamy środków wyłącznie atestowanych, a do usuwania plam – odplamiaczy tlenowych. Świeży zapach zapewnia odpowiedni dobór płynów do płukania. Po skończeniu wykonywania zlecenia ubrania są składane bądź umieszczane na wieszakach, aby nie były pogniecione. Nasze 4 –letnie doświadczenie w temacie prania oraz ciągle rosnąca liczba współpracowników, którzy korzystają z naszych usług jest potwierdzeniem na ich zadowolenie i chęć kontynuowania z pralnią Wash & Go usługi pranie dla gastronomii, pranie odzieży medycznej, pranie wielkogabarytowe i wiele innych. Klient wymaga podejścia indywidualnego, a my staramy się sprostać jego oczekiwaniom, potrzebom i wymaganiom.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.